Jakość szkoleń

Jakość szkoleń

Dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia RODN charakteryzowały się najwyższą jakością. Wpływa na nią profesjonalna i doświadczona kadra trenerska, doskonała i kompleksowa organizacja szkoleń, nowoczesne i w pełni wyposażone sale szkoleniowe oraz spełnienie wysokich standardów jakości szkoleń.
Wysoką jakość szkoleń RODN potwierdzają referencje od naszych klientów, wyniki ewaluacji dotychczas zrealizowanych szkoleń, zajęcie II miejsca w rankingu firm szkoleniowych oraz spełnianie Standardu Usługi Szkoleniowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Zaufało nam wiele szkół i placówek oświatowych działających na terenie kilku województw.
Codziennie staramy się sprostać wysokim wymaganiom dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty. Zamieszczamy tutaj wybrane referencje od naszych klientów.

RODN stale monitoruje jakość ofertowanych usług szkoleniowych. W tym celu każda forma doskonalenia kończy się ewaluacją.
Zamieszczamy tutaj uśrednione wyniki ewaluacji dotychacz przeprowadzonych form doskonalenia nauczycieli.

ROE, w ramach którego funkcjonuje RODN, w listopadzie 2011 roku zajął II miejsce w ogólnopolskim Rankingu Firm Szkoleniowych.
Dla RODN to duże wyróżnienie, ale zarazem potwierdzenie wysokiej jakości ofertowanych szkoleń.

ROE, w ramach którego funkcjonuje RODN, jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych od 2008 roku.
W ramach tej organizacji aktywnie działamy w kierunku zwiększenia dostępności szkoleń dla różnych grup odbiorców.

RODN realizuje szkolenia, które spełniają Standard Usługi Szkoleniowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.
Certyfikat ten jest gwarancją wysokiej jakości szkoleń RODN.

RODN, jako jedna z 50 placówek w kraju, uczestniczy w realizacji ogólnopolskiego programu prowadzonego przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie pn. Nowa rola placówek doskonalenia. Udział w programie ORE jest dla RODN wyróżnieniem, ale zarazem szansą stania się liderem w zakresie wprowadzania długofalowych form pomocy szkole.

 

CS ROE stosuje w codziennej praktyce zawodowej Kodeks Dobrych Praktyk PIFS.